خدمات ویژه درمان کرونا SoS از تشخیص تا درمان و سلامتی کامل عضو

خدمات ویژه درمان کرونا از تشخیص تا درمان خدمات ویژه درمان کرونا SoS
خدمات ویژه درمان کرونا

خدمات ویژه درمان کرونا SoS از تشخیص تا درمان و سلامتی کامل عضو

کرونا این روزها دغدغه تمام افراد جامعه شده است و هزینه های درمان این بیماری نگرانی افراد جامعه را بیش از پیش دو چندان کرده است. در این راستا شرکت کمک رسان مثل همیشه برای ایجاد امنیت خاطر و کاهش نگرانی عضوهای خود از همه‌گیری این بیماری تمهیداتی از مشاهده اولین علائم بیماری تا درمان و ترخیص از بیمارستان و حتی درمان در دوران قرنطینه خانگی شما اندیشیده است که این خدمات مطابق با توضیحات مختصر ذیل به عضوهای محترم طرح درمان تکمیلی خانواده داده خواهد شد:

همین ابتدا خدمتتان عرض کنیم که اگر بیمه درمان تکمیلی خانواده SoS را ندارید فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید

  مشاوره و راهنمائی پزشکی تلفنی و تصویری

  باتوجه به توصیه اکید درخصوص عدم حضور در مراکز درمانی به دلیل زنجیره انتقال بیماری اعضای کمک رسان با مشاهده اولین علائم ابتلا به کرونا مثل تب، تنگی نفس، سرفه و حتی صرفاً به منظور دریافت راهنمایی کلی توسط پزشکان کمک رسان در تمام ساعات شبانه روز از امکان راهنمایی و مشاوره برخوردارند و علاوه بر مشاوره با ورود به سایت شرکت کمک رسان ارتباط موبایل و یا تبلت از مشاوره پزشکی تصویری نیز بهره مند می گردند که در این روش با مشاهده علائم بالینی مشاوره و راهنمایی بیشتری خواهند داشت و درصورت نیاز دستور آزمایش و تجویز دارو توسط پزشکان صورت میگیرد.

  جهت مشاوره با تلفن 02136600453 و 09123763697 تماس گرفته و برای فعال نمودن امکانات پروفایل خود اعم از مشاوره تصویری به آدرس https://user.isos.co  مراجعه فرمائید.

  درمان بیماری کرونا bime takmili enferadi sos
  bime takmili enferadi sos

  تأمین هزینه تشخیص کرونا و راهنمایی نوع و محل انجام تست های لازم

  تأمین هزینه تشخیص کرونا تست PCR پی‌سی‌آر، آزمایش خون ، و اسکن کلی ریه تا سقف 10،000،000 ریال در سقف تعهدات پاراکلینیکی طرح خانواده در طول سال قراردادی براساس تعرفه و طبق دستور پزشک متخصص ریه و عفونی و داخلی و طب اورژانس منوط به طی شدن 14 روز از تاریخ شروع عضویت و این به این معناست که این نوع خدمات 14 روز دوره انتظار دارند.

  درصورت لزوم پزشکان ما راهنمائی های لازم جهت انجام تست های ضروری تست پی سی آر و آزمایش خون و اسکن ریه و مراکز انجام آنها را در اختیار اعضاء قرار خواهند داد و درصورت مراجعه برای انجام سی تی اسکن ریه در مراکز طرف قرارداد معرفینامه درمانی برای عضوها صادر خواهد شد.

  درمان بیماری کرونا توسط بیمه SoS نمایندگی تهران
  بیمه SoS

  بررسی اسکن و نتایج آزمایشات و اخذ نظریه دوم پزشکی از پزشکان متخصص ریه و عفونی

  درصورت نیاز و پس از دریافت نتایج آزمایشات این نتایج توسط پزشکان متخصص ریه و عفونی نیز بررسی خواهد شد و نظریه آنها نیز درمورد چگونگی روند درمان شما اخذ و در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

  بدیهی است که این نظریه جنبه کمکی داشته و قطعاً نمی تواند جایگزین نظر پزشک مستقیم درمان شما باشد. علاوه بر این پزشک در منزل امکان به جهت ارسال نتایج آزمایشات و تصاویر و فیلم اسکن و همچنین نحوه دریافت نسخه را برای شما مهیا است.

  اخذ پذیرش بیمارستان در مراکز طرف قرارداد و تأمین هزینه بیمارستان

  اعضای کمک رسان می توانند از طریق کمک رسان نسبت به اخذ پذیرش در بیمارستان ها و مراکز درمانی طرف قرارداد درصورت فراهم بودن شرایط و امکانات بستری در بیمارستان اقدام نمایند هزینه های بستری تا سقف 1،200،000،000ریال در سال در سقف تعهدات بیمارستانی تأمین می‌گردد.

  درمان بیماری کرونا توسط بیمه SoS نمایندگی 1046
  بیمه SoS

  پرداخت غرامت بستری

  درصورت بستری فرد مبتلا به کرونا جهت درمان در بیمارستان تأمین هزینه غرامت روزانه بستری در بیمارستان تا سقف 3،000،000 ریال برای هر روز بستری و حداکثر به مدت 60 روز در طول سال برابر با شرایط قرارداد پرداخت خواهد شد.

   پرداخت غرامت دوران قرنطینه

  درصورت مثبت بودن جواب تست پی‌سی‌آر و یا اسکن ریه و دستور پزشک مبنی بر قرنطینه خانگی؛ تأمین هزینه غرامت روزانه قرنطینه خانگی به ازای هر روز 1،000،000 ریال و تا سقف مدت 7 روز در سال تأمین می گردد.

  درمان بیماری کرونا توسط بیمه SoS در نمایندگی تهران جردن
  بیمه SoS

   پیگیری روند بهبودی

  عضو بیمار در صورتی‌ که در حال درمان در قرنطینه خانگی باشد مرکز خدمات پزشک در منزل روزانه با شما در تماس بوده و روند درمانتان را پیگیری و به پزشکان ما منتقل خواهند نمود تا درصورت وخامت و یا تشدید علائم اقدامات لازم انجام گیرد.

  در پایان خاطر نشان میشود که این خدمات به تمامی عضوهای خانواده کمک رسان ایران SoS تعلق گرفته و پرداخت هزینه های درمانی آن نیز پس از تاریخ 99/10/15 قابل دریافت و واریز خواهد بود.