خدمات بیمه تکمیلی SoS

ارائه خدمات عضویت بیمه درمان تکمیلی و دندانپزشکی شرکت کمک رسان ایران SoS توسط این نمایندگی انجام میشود، دسترسی شبانه روزی به خدمات، تامین هزینه درمان در بیمارستان، هزینه زایمان و سزارین، هزینه های پاراکلینیکی، هزینه اورژانس بیمارستانی، هزینه شیمی درمانی، هزینه لیزردرمانی و فیزیوتراپی، هزینه بیمه حادثه و سازماندهی انتقال پزشکی زمینی در سراسر ایران

خدمات آمبولانس

شرکت کمک رسان ایران به منظور تامین این نیاز و اطمینان خاطر از کیفیت خدمات ارائه شده و مدیریت مناسب بر سرویسهای ارائه شده در هر انتقال، واحد آمبولانس خود را در قالب موسسه آمبولانس خصوصی کمک رسان ایران، فعال نموده است تا خدماتی با کیفیتی مطابق استانداردهای بین المللی و جهانی به اعضا و نیز بیمارانی که نیازمند انتقال پزشکی هستند، به نحو مطلوبی ارائه نماید.

کمک رسانی اتومبیل شما

پوشش کمک رسانی اتومبیل، با هدف ارائه خدمات مناسب برای رفع مشکلات فوق طراحی و عرضه می گردد. این طرح علاوه بر ارائه خدمات اتومبیل در خارج از محل اقامت و در طول سفر در سراسر ایران، تسهیلات ویژه ای در اخذ بیمه نامه بدنه در اختیار عضو قرار می دهد که نمونه های آن بازدید اولیه اتومبیل در محل سکونت یا کار و پرداخت سریع خسارت می باشد. انتقال اتومبیل به تعمیرگاه، نظارت و کنترل کیفیت

اطلاعیه دریافت معرفی نامه

با توجه به شيوع بيماري کرونا، سياست دولت محترم در کاهش تجمع کارکنان و انجام امور از طريق دورکاري به اطلاع ميرساند که متاسفانه امکان رسيدگي و تسويه پرونده هاي درماني ارسالي / دريافتي اعضاء و بيمه شدگان محترم شرکت هاي بيمه طرف قرارداد در مهلت قراردادي وجود نداشته و با تاخير غير قابل اجتناب صورت خواهد پذيرفت.

به منظور استفاده بهينه از خدمات و مزاياي پوشش درمان کمک رسان توصيه ميشود ضمن تماس تلفني با شماره شبانه روزي شرکت اقدام به درخواست معرفي نامه براي مراکز طرف قرارداد بفرماييد.

محدودیت خدمات اورژانس

عطف به بخشنامه شماره 335/115/د مورخ 1398/12/01 سازمان اورژانسی کشورمبني بر ممنوعیت بکارگیري آمبولانس خصوصي جهت انتقال بیماران مشکوک به ویروس کرونا و به منظور حفظ سلامتي سایر اعضاء محترم تا اطلاع ثانوي آمبولانس کمک رسان از انتقال بیماران با علائم بیماري فوق معذور میباشد و متقاضیان این خدمت باید با اورژانس کشوري تماس حاصل نمایند .

 به همین اعتبار و به منظورحفظ سلامتي سایر اعضاء محترم خدمات پزشک و پرستار در منزل نیز تا اطلاع ثانوي برای بیماران با علائم فوق انجام نخواهد پذیرفت و خدمات به این دسته از بیماران به صورت مشاوره تلفني و تصویري صورت می پذیرد .

خدمات پزشک در منزل شما

دسترسی شبانه روزی به خدمات پزشکی – پرستاری بی شک یکی از نیازهای مبرم هر خانواده است. عدم دسترسی به مطب پزشکان در ساعات روز و شب و ایام تعطیل، معضلات ترافیک شهری و یا عدم امکان جابجایی بیماران سالمند، نیاز به استفاده از خدمات شبانه روزی و قابل دسترس را دو چندان می نماید.

شرکت کمک رسان ایران “خدمات پزشکی در منزل” یا محل کار را با مزایای زیر در اختیار اعضاء قرار می دهد.

اطلاعیه ارائه خدمات دندانپزشکی

بدنبال درخواست مکرر اعضاء برای اضافه نمودن طرح خدمات دندانپزشکی به مزایای عضویت در کمک رسان و پس از اجرای موفق طرح های حذف فرانشیز بستری، تخفیف عدم خسارت و پوشش ویزیت، دارو و آزمایش قبل و بعد از بستری و پس از کسب موافقت بیمه گر کمک رسان طرح دندانپزشکی کمک رسان از تاریخ 1399/1/1 در دسترسی متقاضیان قرار دارد.

میزان فرانشیز: 30% – دوره انتظار: 3 ماه، موارد خارج از تعهد: ایمپلنت، ارتودنسی، دست دندان و زیبایی.

توضیحاتی که باید بدانید

درباره کمک رسان ایران SoS

شرکت کمک رسان ایران شرکت “بیمه” نیست. این شرکت موظف است بر اساس قوانین جاری کشور همه ریسک های بیمه پذیر خود را به شرکتهای بیمه ایرانی واگذار نماید. اعضای کمک رسان ایران در این موارد تحت پوشش بیمه گر کمک رسان قرار دارند. اعضای کمک رسان در زمان عقد قرارداد عضویت به کمک رسان برای اخذ این پوشش نیابت می دهند. از این طریق اعضای کمک رسان هم به پوشش بیمه ای مورد نیاز خود دسترسی می یابند و هم از خدمات گسترده کمک رسانی در یک بسته خدماتی برخوردار می گردند.

کمک رسانی ابتدایی، خدمات مورد نیاز را در دسترس بیمه شدگان قرار میداد و هزینه آنرا از شرکت بیمه دریافت میکرد. از آن زمان تا به امروز کمک رسانی راه زیادی پیموده و به صنعتی بزرگ، بین المللی و گسترده و غیرقابل چشم پوشی در صنعت بیمه تبدیل شده است.

از کجا شروع شد

کمک رسانی شرکت SoS

شرکت کمک رسان ایران SoS شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به ارائه خدمات گوناگون به جامعه خود نمود و این فعالیت تا امروز ادامه دارد. 

شرکت های بیمه موسساتی “مالی” هستند و فعالیت اصلی آنها جبران خسارات مالی است. بنا به تعریف نیز بیمه عقدی است که یک طرف (بیمه گر) با دریافت مبلغی تحت عنوان حق بیمه از طرف دیگر (بیمه گزار) متعهد می شود تا خسارات وارده به بیمه شده را جبران نموده و یا وجه معینی را پرداخت نماید.

90 درصد طرف قرارداد

قرارداد با بیش از 90 درصد مراکز درمانی

2/000/000 پرونده

پرداخت بیش از 2میلیون پرونده پزشکی

800/000 عضو

ارائه خدمات به بیش از 800 هزار عضو

28 سال

بیش از 28 سال ارائه خدمات متنوع

در حال حاضر شرکت کمک رسان ایران SoS در کشور با بیش از 400 شرکت بیمه ای و غیر بیمه ای قرارداد مستمر دارد

خدمات متنوع درمانی

شرکت کمک رسان ایران با اتکا, به شبکه خدماتی گسترده خود در سراسر کشور شامل 35 شعبه و شبکه قراردادی با صدها بیمارستان، درمانگاه، مراکز تشخیصی، آزمایشگاه و کلینیک‌های دندانپزشکی، شریک مورد اعتمادی برای برون‌سپاری خدمات بیمه های درمانی شرکت های بیمه به شمار می رود.

خدمات شبانه روزی

دسترسی شبانه روزی به خدمات پزشکی – پرستاری بی شک یکی از نیازهای مبرم هر خانواده است. عدم دسترسی به مطب پزشکان در ساعات روز و شب و ایام تعطیل، معضلات ترافیک شهری و یا عدم امکان جابجایی بیماران سالمند، نیاز به استفاده از خدمات شبانه روزی و قابل دسترس را دو چندان می نماید.

تهیه دارو

اعضاء کمک رسان در صورت نیاز به دارو و تحویل در منزل می توانند به این خدمات دسترسی یابند. دارو پس از دریافت نسخه معتبر پزشکی از درب منزل، تهیه و به بیمار تحویل می گردد. تامین هزینه ایاب و ذهاب بر اساس جدول تعرفه ویژه اعضاء و هزینه دارو بر اساس رسید داروخانه در تعهد عضو است.

خدمات تخصصی دندانپزشکی

بدنبال درخواست مکرر اعضاء برای اضافه نمودن طرح خدمات دندانپزشکی به مزایای عضویت در کمک رسان و پس از اجرای موفق طرح های حذف فرانشیز بستری، تخفیف عدم خسارت و پوشش ویزیت، دارو و آزمایش قبل و بعد از بستری و پس از کسب موافقت بیمه گر کمک رسان طرح دندانپزشکی کمک رسان از تاریخ 1399/1/1 در دسترسی متقاضیان قرار دارد.

آدرس و شماره تلفن مراکز درمانی SoS

مراکز طرف قرارداد کمک رسان SoS

مراکز درمانی طرف قرارداد استان زنجانمراکز درمانی طرف قرارداد استان زنجان
مراکز درمانی SOS سیستان بلوچستانمراکز درمانی SOS سیستان بلوچستان

بازدیدها: 0

سوالات در رابطه باعضویت رابپرسید
پشتیبانی واتسآپ